Algemene Ledenvergadering

Beste GroenLinkser, 

Kom je ook naar de Algemene Ledenvergadering?
We nodigen je van harte uit om op woensdag 22 april a.s. naar Het Dagelijks Bestaan in Zutphen komen.

We starten om 19.30 uur met een rondleiding en om 20.00 uur begint de vergadering.

Op de agenda: 

  • Rondleiding bij het Dagelijks Bestaan.
    Het Dagelijks Bestaan is een kleinschalige leer- en ervaringsplek voor jongeren die op één of andere manier zijn vastgelopen in onderwijs, werksituatie of in hun privéleven. www.hetdagelijksbestaan.nl
  • Terugkoppeling vanuit de raad.
  • Het strategisch communicatieplan en een verslag vanuit het bestuur.
  • Onlangs stuurden we een brief naar onze leden over de recente ontwikkelingen in de Zutphense politiek. Een meerderheid van de raad heeft niet ingestemd met de aanstelling van de vier overgebleven wethouders van 0,8 fte naar 1,0 fte. We gaan graag met onze leden in gesprek over dit onderwerp. Lees hier de brief

Adres:
Het Dagelijks Bestaan
Bolwerksweg 29
7202 AH Zutphen

We zien jullie graag de 22e!
Fractie en bestuur